GI          PASY          KOSZULKI          BLUZY          O FIRMIE

JAKIE GI WYBRAĆ

Uwaga praktyczna: Wszystkie modele gi firmy Rebel są przeznaczone do codziennego, ciężkiego treningu, dlatego przy wyborze nie warto kierować się kryterium trwałości. Każde gi Rebela będzie służyło latami, niezależnie od rodzaju użytej plecionki czy wykończeń.

Różnice między poszczególnymi modelami gi wynikają głównie z dwóch czynników: zastosowanej plecionki i rodzaju zdobień. Obecnie stosujemy dwa główne rodzaje plecionki i dwie podstawowe techniki zdobień. W modelach Standard i Primeiro wykorzystujemy plecionkę typu single wave, w ProLine i Excelente typu pearl wave. Wszystkie plecionki są w podobnych gramaturach: od 450g/m2 do 550g/m2. Wycofaliśmy się całkowicie z produkcji cięższych gi niewygodnych w użytkowaniu.

Plecionka single wave: charakteryzuje się luźnym splotem, przez co jest dość miękka i w miarę sympatyczna w dotyku. Idealna do codziennego treningu.

Plecionka pearl wave: ma ciaśniejszy splot i jest tkana z lepszej jakościowo bawełny, dzięki czemu teoretycznie powinna być bardziej wytrzymała. W praktyce trudno zaobserwować tę zwiększoną trwałość, za to jest sztywniejsza, przez co lepiej wygląda. Ceną jest większa szorstkość nie mająca jednak większego znaczenia w przypadku noszenia pod gi koszulki czy rasza.

Wszystkie nasze gi są produkowane zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, posiadają odpowiednie wzmocnienia, kołnierze wypełniane pianką i najwyższej jakości szwy. We wszystkich modelach do produkcji spodni wykorzystujemy bawełnę wzmacnianą włóknem nylonowym, tzw. ripstop, dzięki czemu są bardzo lekkie, ale wytrzymałe.

Jakie zatem gi wybrać? Dowolne, które się nam podoba. Jedynym ograniczeniem mogą być zawody, o czym więcej w zakładce Gi do bjj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl